Mon 09/16/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bel Air, Rockfield Field 1 6:00p 7:30p  >Boys U15 (15)> Boys U16 Team 2 - Mullin Practice    PM 
6:30p 8:00p  >Girls U15 (14)> Girls U16 Team 2 - Graves Practice    SG 
 Tue 09/17/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bel Air, Southampton Field 4 6:00p 7:00p  >Girls U8 (12)> Girls U8 Team 4 - Loftus Practice     
 Sat 09/21/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aberdeen, Aberdeen HS Turf 12:45p 2:00p  >Unused Divisions>Girls U13 NRSL> Girls U13 Team 1 - Dempsey Game APG Neon Green    
Bel Air, Red Pump Field 2 8:30a 9:30a EK, AM >Girls U12 (12)> Girls U12 Team 5 - McAllister Game Girls U12 Team 1 - O'Connor    
9:45a 10:45a EK, AM >Boys U12 (14)> Boys U12 Team 4 - Newell Game Boys U12 Team 2 - Corcoran    
11:00a 12:00p EK, AM >Girls U12 (12)> Girls U12 Team 4 - Sikora Game Girls U12 Team 2 - Budd   LV 
12:15p 1:15p TI, WP, DR >Boys U12 (14)> Boys U12 Team 5 - Thomas Game Boys U12 Team 1 - Chaudhari   LV 
1:30p 2:30p TI, WP, DR >Girls U12 (12)> Girls U12 Team 1 - O'Connor Game Girls U12Team 3 Clemmer/Llewelyn    
2:45p 3:45p TI, WP, DR >Boys U12 (14)> Boys U12 Team 3 - Taylor Game Boys U12 Team 4 - Newell   AT 
Bel Air, Red Pump Field 3 9:00a 10:15a  >Boys U15 (15)> Boys U16 Team 3 - Terrones Game Hickory Vera   LV 
10:15a 11:30a  >Boys U15 (15)> Boys U16 Team 2 - Mullin Game Hickory Connelly   GK 
11:30a 12:45p  >Unused Divisions>Boys U13 NRSL> Boys U13 Team 2 - DiCarlo Game Churchville Blue   GK 
12:45p 2:00p  >Unused Divisions>Boys U13 NRSL> Boys U13 Team3 Cucchiella/Walker Game Joppatowne   GK 
2:00p 3:15p  >Girls U15 (14)> Girls U16 Team 1 - Capello Game Girls U16 Team 2 - Graves   GK 
Bel Air, Red Pump Field 4 8:00a 8:50a  >Boys/Girls Clinic (13)> Clinic Team 9 - Klaus Game Clinic Team 13 - Wilson   GK 
9:00a 9:50a  >Boys/Girls Clinic (13)> Clinic Team 6 - Ringgold/ Garlan Game Clinic Team 1 - Venturelli   GK 
10:00a 10:50a  >Boys/Girls Clinic (13)> Clinic Team 8 - Daniele Game Clinic Team 14 - Halley   GK 
11:00a 11:50a  >Boys/Girls Clinic (13)> Clinic Team 3 - Wiley Game Clinic Team 4 - Fodel/ Dunne Please arrive by 10:30 to have Team / Individual pictures taken   LV 
12:00p 12:50p  >Boys/Girls Clinic (13)> Clinic Team 16 - Dorsey Game Clinic Team 11 - Propst   LV 
1:00p 1:50p  >Boys/Girls Clinic (13)> Clinic Team 7 - Hynes/ Eder Game Clinic Team 15 - Evans   LV 
2:00p 2:50p  >Boys/Girls Clinic (13)> Clinic Team 10 - Vazquez Game Clinic Team 12 - Roberts   LV 
3:00p 3:50p  >Boys/Girls Clinic (13)> Clinic Team 5 - Foehrkolb/ Odle Game Clinic Team 2 - Piotrowski/ Kauf   LV 
Bel Air, Southampton Field 2 9:00a 10:00a GB, JB >Boys U10 (13)> Boys U10 Team 2 - Dempsey Game Boys U10 Team 6 - Shellman   GK 
10:15a 11:15a GB, JB >Girls U10 (12)> Girls U10 Team 4 - Watson Game Girls U10 Team 6 - Naglieri   RW 
11:30a 12:30p JS >Girls U10 (12)> Girls U10 Team 5 - Biemiller Game Girls U10 Team 3 - DeGroat   LV 
12:45p 1:45p JS >Girls U10 (12)> Girls U10 Team 1 - Davis Game Girls U10 Team 2 - Panshoukian   GK 
Bel Air, Southampton Field 3 9:30a 10:30a CD, KL >Boys U10 (13)> Boys U10 Team 1 - Kozera Game Boys U10 Team 7 - DiPaula   GK 
10:45a 11:45a CD, KL >Boys U10 (13)> Boys U10 Team 3 - Stepp Game Boys U10 Team 5 - Wilson   CS 
12:00p 1:00p  >Boys U10 (13)> Boys U10 Team 4 - Fischer Game Boys U10 Team 10 - McGonigal   JF 
1:15p 2:15p  >Boys U10 (13)> Boys U10 Team 9 - Sikora Game Boys U10 Team 8 - Seiple   GK 
Bel Air, Southampton Field 4 9:00a 10:00a AB, EM >Girls U8 (12)> Girls U8 Team 1 - Baker Game Girls U8 Team 2 - Drew   GK 
10:15a 11:15a AB, EM >Girls U8 (12)> Girls U8 Team 5 - Meyers Game Girls U8 Team 3 - Field   LV 
11:30a 12:30p AB, EM >Girls U8 (12)> Girls U8 Team 4 - Loftus Game Girls U8 Team 6 - Williams   GK 
12:45p 1:45p EK >Boys U8 (14)> Boys U8 Team 2 - Ennis Game Boys U8 Team 6 - Daniele   PM 
2:00p 3:00p CW >Boys U8 (14)> Boys U8 Team 9 - Koluch Game Boys U8 Team 8 - Diodato   GK 
Bel Air, Southampton Field 5 9:30a 10:30a  >Boys U8 (14)> Boys U8 Team 4 - Walker Game Boys U8 Team 10 - Mathews   GK 
10:45a 11:45a  >Boys U8 (14)> Boys U8 Team 3 - Szewczyk Game Boys U8 Team 5 - Orcel   LV 
12:00p 1:00p  >Boys U8 (14)> Boys U8 Team 1 - Norris Game Boys U8 Team 7 - Newell    
Churchville, Churchville Rec Field 7 10:15a 11:30a  >Unused Divisions>Girls U13 NRSL> Girls U13 Team 2 - Neil Game Churchville Black   LV 
Forest Hill, Forest Hill Rec Field 4 9:00a 10:15a  >Boys U15 (15)> Boys U16 Team 1 - Fischer Game Forest Hill Graphite   JF 
Pylesville, North Harford HS Turf 10:15a 11:30a  >Unused Divisions>Boys U13 NRSL> BoysU13 Team1 - Barreda/Corcoran Game Jarrettsville Green